Gili me projekt të ri për ‘Shën Valentin’, vjen në duet me këngëtarin e njohur – Lajmi.net
Gili me projekt të ri për ‘Shën Valentin’, vjen në duet me këngëtarin e njohur
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 18:55, 12 February 2019
Këngëtarja Gili e ka paralajmëruar këngën e saj të re e cila do të jetë në duet me këngëtarin e njohur.

Gili dhe Buraku i kanë bashkuar idetë për projektin e ri muzikor i cili do të publikohet shumë shpejtë, shkruan lajmi.net.

Kjo u bë e ditur nga të dy këngëtarët të cilët i kanë publikuar në Instagram disa sekuenca të këngës së re.

Ky projekt muzikor pritet të publikohet më 14 shkurt, në ditën e të dashuruarve ‘Shën Valentinin’. Ishte Buraku ai i cili e ka zbukuar datën.

Fansat u kanë dëshiruar suksese nëpërmjet komenteve të ndryshme në Instagram./Lajmi.net/

View this post on Instagram

Se shpejti !!! @burak.vehapi & @gili.official

A post shared by Gili Official profile (@gili.official) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO