Gili flet për Taynën, befason me deklaratën

12:22 | 5 Gusht 2018

Në kuadër të emisionit “Mirage” është edhe rubrika shumë e dashur për publikun, “Kë zgjedh”.

Protagoniste e kësaj jave në “Kë zgjedh” ishte Gili, e cila u vu përball pyetjeve të sikletshme, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja kishte për detyrë të zgjedhte mes emrave të njohur të estradës, shumë prej tyre kolegë të saj.

Ndër të tjera, ajo u desh të zgjedhte mes dy repereve të reja, Rinës dhe Taynës, meqë rast habiti me fjalët që tha për këtë të fundit.

Ndiqeni videon e mëposhtme nga minuta 2:23 dhe mësoni se çfarë thotë Gili. /Lajmi.net/