Gili e quan ‘mbret i muzikës’ këtë artist shqiptar

Gili e vlerëson lart këngëtarin e mirënjohur shqiptar.

ShowBiz

05/06/2020 22:05

Këngëtarja Gili ka shkëputur pamje nga performanca ‘live’ e Sinan Vllasaliut dhe shkroi fjalë të mëdha për të, shkruan lajmi.net.

Në mbishkrimin që ia la fotos, ajo shkruan “Mbreti i muzikës live Sinan Vllasaliu”.

Për ndryshe, Sinani dhe Gili për vite me radhë i kanë qëndruar besnik skenës muzikore shqiptare dhe numërojnë shumë hite.

Madje, dy artistët kanë bashkëpunuar edhe në disa projekte muzikore, të cilat kanë rezultuar shumë të suksesshme. /Lajmi.net/