‘Gigi’ nga Rina Balaj dhe Sin Boy tashmë në të gjitha platformat muzikore – Lajmi.net
‘Gigi’ nga Rina Balaj dhe Sin Boy tashmë në të gjitha platformat muzikore
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 11:40, 14 September 2018
Para një jave reperja nga Istogu ka sjell këngën e re 'Gigi' në bashkëpunim me Sin Boy.

Për vetëm një javë kënga e tyre ka arritur të pëlqehet aq shumë saqë ka mbledhur mbi 3 milionë klikime, shkruan lajmi net.

Ndërkaq, Rina bëri të ditur se përveç kanalit zyrtar, Youtube projektin mund ta gjeni edhe në platformat e tjera muzikore përfshirë: Spotify, Music, Deezer dhe Itunes.

Kujtojmë që ky është bashkëpunimi i dytë i Rinës pasi të parin e solli me reperin nga Gjilani, Feronit Shabanin apo siç njihet Fero.

Balaj ka premtuar edhe shumë projekte të reja që vijnë në vazhdim. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO