Gigi Hadid zbulon gjoksin në pasarelë (Foto)

Gigi Hadid me të vërtetë po shkëlqen në javën e modës në Paris.

ShowBiz

05/10/2015 19:44

Bukuroshja 20 vjeçare është ndër modelet më të kërkuara të momentit dhe ajo po ia del të impresionojë me secilën paraqitje të saj.

Hadid këtë herë ka prezantuar një nga veshjet e koleksionit të Giambattista Valli dhe është dukur e mahnitshme në fustanin e verdhë, transmeton lajmi.net.

Ajo që është vërejtur më së shumti është gjoksi i Hadid, në të cilin sigurisht të gjithë i kanë pasur sytë./Lajmi.net

gigi

Working it: The 20-year-old stunner showed off her ample cleavage in the sexy yet still sweetly girly dress, as part of the Italian designer's new ready-to-wear collectionFresh: Gigi showed off her power strut in the flowing dress, in shades of yellow, brown and white, while her face remained barely touched, looking fresh and glowingPerfect every which way: The dress was huge, oversized and flowing, and a creation perfect for any summer holidayTheatrical: The skirt billowed around her willowy frame as she sauntered in towering heels in front of the packed-out front rowPrep work: In some sneak peek behind-the-scenes shots, Gigi was seen being made up to understated perfection, with even her breasts getting the make-up treatment