Gigi Hadid sërish me Zayn Malik? Modelja ia publikon foton e parë pas ribashkimit

Lidhja e tyre bëri bujë të madhe në shtypin mediatik.

ShowBiz

29/06/2018 08:40

Modelja e njohur, Gig Hadid dhe këngëtari Zayn Malik i shkëputën marrëdhëniet pas më shumë se dy vitesh lidhje, e që më pas u panë duke u puthur në rrugët e New York, shkruan lajmi net.

Ndërkaq tani ata bën të ditur se i janë rikthyer njëri-tjetrit teksa publikojnë foto së bashku, në rrjetet më të frekuentuara sociale.

E fundit që ka ndarë me ndjekësit është modelja, Hadid e cila ia publikon një imazh të dashurit kur e quan “I imi”.

Kjo lë të kuptohet se lidhja e tyre po ecën për mrekulli pasi i kanë dhënë edhe një shans për dashurinë e madhe që dyshja kanë. /Lajmi.net/