Gigi Hadid ngre bluzën lart dhe vë në pah gjoksin

23:55 | 23 Janar 2020

Foto: Instagram

Gigi Hadid provokoi në fotosesionin e ri.

Gigi Hadid ka realizuar një fotosesion të ri, ku erdhi më ndryshe prej herave të tjera, shkruan lajmi.net.

Në njërën prej fotografive që postoi në Instagram, ajo u shfaq e veshur me pantallona të shkurtër dhe një bluzë.

Nën bluzën e bardhë ajo nuk kishte veshur fare reçipeta, madje duke e ngritur sipër atë, modelja gati nxori gjoksin.

E në fotografinë tjetër, Gigi ishte ulur në një motoçikletë e veshur me bodysuit, teksa kishte ekspozuar të pasmet. /Lajmi.net/