Gigi Hadid, Lily Aldridge dhe Joan Smalls pozojnë nudo për brendin e këpucëve (FOTO)

Supermodelet e Victoria's Secret janë bërë bashkë në një fotosesion të nxehtë.

ShowBiz

02/12/2015 17:58

Pa rroba në trup dhe vetëm me nga një palë sandale, bukuroshet që janë edhe engjëj të Victoria’s Secret, kanë pozuar ngjitur me njëra tjetrën për reklamat e brendit të këpucëve ‘Stuart Weitzman’.

Gigi Hadid, Lily Aldridge dhe Joan Smalls shkëlqejnë në fotografitë bardhë e zi, në një pozë të pa parë më herët, transmeton lajmi.net.

Deri tani, fytyra kryesore e reklamave për këpucët e preferuara të të famshmeve ka qenë super modelja Gisele Bundchen./lajmi.net

Showing off shoes: Joan Smalls (left), Gigi Hadid (center), and Lily Aldridge (right) star in the latest Stuart Weitzman campaign Some clothes, this time: The shoe designer also shared a more covered-up shot of the trio on Instagram today No more clothes for her: Gigi, 20, got down to a bra and panties for the Victoria's Secret Fashion Show last month; it airs on TV Dec 8Veteran: Lily Aldridge has modeled for Victoria's Secret several times in the past; this year, she wore the multi-million-dollar Fantasy BraThe crew: Joan Smalls also strutted her stuff in underwear and sexy thigh-high boots at the show this yearModels love 'em: Until recently, Gisele Bündchen served as the face of the celebrity-beloved shoe brandThose boots: The 35-year-old was known to reveal a bit of skin in her black-and-white ads as wellSexy: Before Gisele, Kate Moss, 41, was the face of Stuart Weitmzan; she also lost a few layers of clothing