Gigi Hadid flet për romancën e saj me Zayn Malik

Modelja Gigi Hadid mendon se është më e lehtë të kesh një lidhje me dikë që është i famshëm sesa me një person të zakonshëm. 20-vjeçarja, e cila momentalisht po shoqërohet me Zayn Malik tregon se lidhja me të, bën që dyshja t’i përballojë më lehtë thashethemet që nisin të qarkullojnë rreth tyre.

ShowBiz

04/02/2016 03:43

“Ne i përballojmë të gjitha thashethemet me njëri-tjetrin”, shprehet ajo. “Është më e lehtë nëse ke lidhje me dikë të famshëm sesa më dikë tjetër. Këtë e vërteton më së mirë kur e përjeton”.

Para se të shoqërohej me Zayn, Gigi ka qenë e lidhur me Joe Jonas dhe Cody Simpson, të cilët nuk janë personazhe shumë të njohur./topchannel