Getinjo zbulon se çfarë sporti ushtronte dikur, publikon diplomën – Lajmi.net
Getinjo zbulon se çfarë sporti ushtronte dikur, publikon diplomën
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 23:13, 16 April 2018
Reperi Getinjo ka ndarë me ndjekësit diçka nga e kaluara.

Ai ka treguar se dikur ka ushtruar karakte dhe ka marrë edhe diplomë, shkruan lajmi.net

Këtë e bëri të ditur nëpërmjet një Instastory aty ku edhe shihet se është çertifikuar në këtë sport luftarak në vitin 2001.

Kujtojmë se Getinjo bashkë me vëllanë e tij Mozzik pas largimit nga labeli ‘On Records’ tani po punojnë si solo këngëtare mirëpo edhe bashkëpunimet me kolegë të tjerë e të dy vellezërve bashkë nuk do të mungojnë./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO