Të Infektuar: 14119

Të Shëruar: 10546

Të Vdekur: 563

Getinjo sjell tjetër ‘freestyle’ gjatë vetizolimit

8:31 | 23 Maj 2020

Foto: Instagram

Getinjo publikoi tjetër ‘freestyle’ për fansat.

Getinjo gjatë periudhës së pandemisë anuloi koncertet e planifikuara, por u aktivizua me këngë, shkruan lajmi.net.

Ai ka publikuar disa ‘freestyle’ të realizuar gjatë kësaj kohe kur të gjitë vazhdojnë të qëndrojnë të mbyllur në shtëpitë e tyre.

Njësoj veproi edhe së fundi, repri publikoi një video, në të cilën sërish tregoi aftësitë e tij në rep dhe pranoi komente pozitive nga ndjekësit.

Për ndryshe, Getinjo disa prej këtyre ‘freestyle’ i publikoi edhe në kanalin e “2 Euro Music” në YouTube. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

OK😛

A post shared by JIMMY THE PRETTYMOTHERFUCKER (@getinjo) on