Getinjo publikon foto me të ëmën, ka një mesazh

21:35 | 7 Qershor 2018

Fytyrat publike në rrjete sociale përpos që ndajnë sukseset e tyre shpesh prezantojnë edhe të afërmit.

Ky i fundit që ka zgjedhur të ndajë imazhe me fansat është edhe reperi Getinjo ku ju prezanton me të ëmën, shkruan lajmi net.

E kur është fjala të prindërit, padyshim që për çdo kë konsiderohen të jenë personat më të rëndësishëm në jetë.

Përmes këtij postimi edhe reperi nga Ferizaji thotë ca fjalë të bukura për nënën gjersa publikon një fotografi pranë saj.

“I gjithi që jam dhe shpresoj të bëhem i përket asaj”, ka shkruar ai. /Lajmi.net/

ALL THAT I AM OR HOPE TO BE…I OWE TO MY MOTHER ❤️

A post shared by GETINJO (@getinjo) on