Geti krenar me djemtë e Babastars (Foto)

Getoar Selimi ka postuar fotografi të klipeve të reja nga tri artistët e labelit Babastars.

ShowBiz

03/08/2015 14:45

Shumë këngë janë lansuar deri tani për këtë verë nga artistët e Babastars dhe shumica nga ato janë bërë menjëherë hite.

Së fundmi ka ardhë edhe bashkëpunimi i Skivit me Samantën dhe Geti ka bashkuar në një fotografi pamje të tri prej djemve në klipet e tyre të fundit, transmeton Lajmi.net.

Agoni, Visari dhe Cozman janë nga artistët që kanë bërë ndaras bashkëpunime me këngëtare të ndryshme dhe me ta Geti është shumë kenar./Lajmi.net