Të Infektuar: 100.655

Të Shëruar: 85.842

Të Vdekur: 2.053

Geti i bën dedikimi dashurie Marinës me një foto pranë saj

20:39 | 8 Prill 2021

Geti kaloi pasditën me Marinën.

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca janë ndër çiftet më të komentuara të shoubizit shqiptar, shkruan lajmi.net.

Dyshja kohë pas kohe ndajnë fotografi pranë njëri-tjetrit, me të cilat shfaqin momente të bukura që kalojnë bashkë.

Së fundi, ishte Geti ai i cili postoi një foto, ku shfaqet pranë Marinës, ndërsa në mbishkrimin e fotos shkruan”🌞 Me shpirtin @marina_vjollca“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy)

Në mesin e komenteve të shumta, nuk mungoi as ai i moderatores, e cila i shkruan “Shpirti jem je❤️”.

Sa i përket projekteve muzikore, “Hajde te baba” titullohet projekti i fundit i Getit, në duet me Majkun. /Lajmi.net/