Geti dhe Marina sjellin imazhe të reja nga pushimet luksoze, kështu po duken – Lajmi.net
Geti dhe Marina sjellin imazhe të reja nga pushimet luksoze, kështu po duken
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 19:59, 8 January 2019
Janë një nga çiftet më të dashura për publikun.

Reperi kosovar, Getoar Selimi dhe prezantuesja, Marina Vjollca vitin 2019 e kanë nisur me pushime luksoze, shkruan lajmi.net.

Meqë jeta e tyre është tejet dinamike, Geti dhe Marina deri më tani kanë vizituar vendet më të shtrenjta në botë.

E së fundmi ata sollën një imazh nga Los Angelos të cilët shfaqen në një makinë dhe pozojnë me plot stil.

“Dashuri nga Kalifornia”, ka shkruar Geti.

Marina dhe Geti muaj më parë thuhej se do bëhen prindër por që dyshja nuk kanë konfirmuar asgjë. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

#californialove

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO