Geti dhe Marina bashkë, relaksohen në anije (Foto)

Geti dhe Marina janë parë përsëri në shoqëri të njëri-tjetrit.

ShowBiz

08/09/2015 14:52

Çifti më i ri, ende i pakonfrimuar i estradës kanë kaluar disa kohë bashkë në një anije në bregdetin shqiptar.

Të paktën kështu shihen në disa nga fotografitë që ka siguruar Telegrafi, ku shihet dyshja duke ndenjur bashkë në një anije.

Për dyshen po flitet shumë tash e disa kohë e madje edhe burimet e afërta kanë thënë se ata janë në lidhje, edhepse asnjëri nga ata ende nuk e kanë konfirmuar publikisht./Lajmi.net

geti 1 geti 2