Geti dhe Majk nuk po e lëshojnë fronin, sërish të parët (VIDEO) – Lajmi.net
Geti dhe Majk nuk po e lëshojnë fronin, sërish të parët (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Entertainment 23:45, 8 September 2016
'Ajo' po kryeson sërish 'Këngën e Javës'.

Kënga e hitit e dyshes së Babastars po vazhdon të jetë në vendin e parë në top listën tonë.

Është hera e tretë rresht që votuesit po i japin më së shumti vota kësaj kënge dhe siç duket nuk e kanë ndrëmend të ndërrojnë këngën e tyre të preferuar.

Në vendin e dytë kemi bashkëpunimin e Samantës me Gent Fatalin, kurse në të tretin këtë javë pozicionohet Elvana me ‘Njësoj‘.

Këngët me më së paku vota janë bashkëpunimet ‘Bow Down‘ nga Enca dhe Noizy e ‘Bongo‘ nga Dhurata Dora dhe Capital T.

Ndërsa, këto dy këngë zëvendësohen nga dy propozimet e reja: ‘Kcen‘ nga Majk dhe ‘Hangover‘ nga Besa.

A do të arrijë Majk me këngën e re të zhvendosë veten nga vendi i parë?

VOTONI KËTU për ‘Këngën e Javës 34’

Renditja e Javës 33dhe krahasimi me javën e kaluar:

  1. Ajo – Geti ft. Majk – PN
  2. Na e dina – Samanta ft. Gent Fatali – +4
  3. Njësoj – Elvana Gjata – +4
  4. Syn i jemi – Young Zerka ft. Ronela – ER
  5. M – Zanfina Ismaili – ER
  6. Hajmali – Gjiko ft. Ermal Fejzullahu – –3
  7. Nuk ma la – Ledri ft. Flori – -2
  8. I re pishmon – Lyrical Son – PN
  9. Bow Down – Enca ft. Noizy – -7
  10. Bongo – Dhurata Dora ft. Capital T – -6

Kënga e Javës – Java 34 – VOTO

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO