Të Infektuar: 1052

Të Shëruar: 820

Të Vdekur: 30

Georgina nis ditën me video nga palestra, në plan të parë të pasmet

11:44 | 18 Shtator 2019

Georgina Rodriguez tregoi linjat perfekte në palestër.

Georgina Rodriguez ka ndarë me ndjekësit një video nga palestra, ku tregoi se si e nis ditën, shkruan lajmi.net.

Ajo ishte veshur në veshje sportive të ngushta, me të cilat theksonte format trupore, e në fokus kishte të pasmet.

“Mirëdita”, është mbishkrimi që ajo ia ka lënë fotos.

Për ndrysge, Georgina në një intervistë që dha së fundi, foli rreth asaj se si është të jesh partnerja e një futbollisti siç është Cristiano Ronaldo dhe tha se nuk është aspak e lehtë. /Lajmi.net/