Georgina e bën ‘nxehtë’, shfaqet tejet provokuese me veshjen e ngushtë

Georgina Rodriguez i ka theksuar format trupore.

ShowBiz

28/10/2020 23:01

Georgina Rodriguez ka qenë aktive edhe gjatë kohës së izolimit, duke mos i ndaluar asnjëherë ushtrimet, shkruan lajmi.net.

Njësoj, me të njëjtin ritëm po shkon edhe sot.

Pas përfundimit, ajo zgjodhi që ta ngacmoj imagjinatën e ndjekësve dhe këtë e bëri me publikimin e një fotografie në Instagram.

E veshur ngushtë ajo vuri në pah format e saj seksi trupore. Se çfarë bie tjetër në sy është edhe pamja e Georginës pa makijazh.

E ka dëshmuar shpesh se nuk e ka problem që të shfaqet pa grim dhe njësoj ka vepruar edhe tani./Lajmi.net/