Genta shkëmben puthje pasionante me partnerin pranë kullës “Eiffel”

Genta ndau me ndjekësit një moment intim me të dashurin.

ShowBiz

06/06/2020 10:36

Genta Ismajli kohën e fundit është bërë shumë aktive në rrjete sociale, duke sjellë vazhdimisht fotografi të reja, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja, së fundi publikoi fotografi nga një shëtitje me Husseyin Ustën, ku të dy dukeshin se po kalonin çaste të bukura bashkë.

Në një prej këtyre fotove, Genta shfaqet duke shkëmbyer puthje romantike me të dashurin turk pranë kullës Eiffel.

Ajo ishte veshur në veshje sportive, ndërsa Usta më elegant dhe po relaksoheshin në qytetin e dashurisë. /Lajmi.net/