Genta sërish e para me ‘Kishe’ (VIDEO) – Lajmi.net
Genta sërish e para me ‘Kishe’ (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Entertainment 19:47, 25 November 2015
Genta Ismajli vazhdon të kryesojë në top listën e lajmi.net, 'Kënga e Javës' - rezultatet e javës 12.

Genta Ismjali me ‘Kishe‘ ka arritur të marrë numrin më të madh të votave edhe këtë javë, duke vazhduar të qëndrojë në krye për javën e dytë me radhë.

Pas Gentës, në vendin e dytë kemi këngën më të re nga 2Ton dhe Vig Poppa, kënga e të cilëve ka rezultuar mjaft e suksessme.

Balada e bukur e Florit ‘Me fjalë të vogla‘ ka marrë votat e mjaftueshme për t’u pozicionuar në vendin e tretë ndërsa në të katërtin kemi ‘Shumë on‘ nga Dhurata Dora.

Këtë javë nga top lista dalin këngët ‘S’ke ditë‘ nga Capital T e Granit Dërguti dhe ‘Pa shpirt’ Shpat Kasapi,  si këngët më pak të votuara.

Kjo është renditja e plotë e kësaj jave:

  1. Kishe – Genta Ismajli – PN
  2. Kapi lekt – 2Ton ft. Vig Poppa – ER
  3. Me fjalë të vogla – Flori Mumajesi – ER
  4. Shumë On – Dhurata Dora – -2
  5. Nostalgjia – Ermal & Sabri Fejzullahu – -2
  6. Call me goddess – Enca – -2
  7. Asnjo si un – Samanta – ER
  8. Eja eja – Butrint Imeri – -2
  9. Pa Shpirt – Shpat Kasapi – -2
  10. S’ke ditë – Capital T & Granit Dërguti – -5

PN: Pozitë e pandryshuar nga java paraprake
+: Kënga e pozicionuar më mirë se në javën paraprake
: Kënga e pozicionuar më keq se në javën paraprake
ER: Këngë e re në toplistë

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO