Të Infektuar: 57.317

Të Shëruar: 50.487

Të Vdekur: 1.447

Genta publikon video duke shkëmbyer puthje pasionante me të dashurin

17:31 | 9 Korrik 2020

Foto: Instagram

Genta dhe i dashuri i saj nuk po ndahen në asnjë moment.

Genta Ismajli që nga momenti kur e konfirmoi lidhjen me partnerin turk, nuk i kursen imazhet pranë tij, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja, së fundi ka publikuar një video, në të cilën shihet duke u freskuar në ujë me të dashurin.

Ajo shkëmben puthje pasionante me Huseyin Ustën, ndërsa po e shijonin në maksimum këtë ditë së bashku.

Sa i përket projekteve muzikor, Genta Ismajli ka kohë që nuk ka sjellë këngë të re, por pritet të publikohet dueti me një artist turk. /Lajmi.net/