Genta Ismajli e lumtur, ja pse!

Lansoi këngën e saj më të re „A je gati“ në bashkëpunim me 2Ton, e duket se kjo këngë po shkon shumë mirë

ShowBiz

07/03/2015 21:10

Genta Ismajli dhe reperi 2Ton, mbrëmë publikuan bashkëpunimin e shumë pritur, këngën  që titullohet „A je gati“.

 

E që orët e para kënga tregoi sukses, madje për shumë pak orë ajo arriti në 100 mijë klikime. Kjo sigurisht që Gentën po e bën të ndjehet mirë, andaj ajo përmes Twitter ka vendosur ti falënderoj të gjithë fansat e saj. Lajmi.net