Genta bokson me të dashurin, shikojeni se çfarë ndodh më pas

Është publikuar video e Gentës duke boksuar me të dashurin.

ShowBiz

04/06/2020 15:40

Genta Ismajli dhe i dashuri i saj turk, Usta, janë aktualisht ndër çiftet më të komentuara të shoubizit, shkruan lajmi.net.

Fillimisht lidhjen e tyre e mbajtën krejtësisht private e tani po dalin hapur duke treguar se sa shumë e duan njëri-tjetrin e sa shumë po argëtohen bashkë.

Së fundmi Usta e ka publikuar një video të shkëputur nga ‘TikTok’ dhe në të dyshja shihen duke u boksuar.

Ishte Genta ajo e cila e mundi të dashurin e saj./Lajmi.net/