Gent Fatali në përqafim të të dashurës, publikohet fotoja – Lajmi.net
Gent Fatali në përqafim të të dashurës, publikohet fotoja
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 22:03, 15 March 2019
E dashura e Gent Fatalit postoi në Instagram një fotografi bashkë me të, ku që të dy duken të lumtur në përqafim të njëri-tjetrit.

Gent Fatali në një intervistë për “Mirage” kishte pranuar lidhjen e shumëpërfolur, shkruan lajmi.net.

Së fundi, e dashura e këngëtarit, Rozafa, ka postuar në Instagram një foto ku shihet bashkë me të.

Dyshja kanë pozuar para pasqyrës teksa dukeshin të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Për ndryshe, Gent Fatali nesër (e shtunë) publikon projektin e tij të ri “Ma Jolie”. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

🐻🐥

A post shared by Rozafa (@rozaf.a) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO