Gent Fatali flet për detajet e projektit të ri – Lajmi.net
Gent Fatali flet për detajet e projektit të ri
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 13:15, 15 April 2019
Gent Fatali po vjen me këngë të re pas suksesit të "Ma Jolie".

Gent Fatali ishte i ftuar së fund në një intervistë për emisionin “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Ai ka folur për pritshmërinë e këngës së fundit, ndërsa zbuloi se çfarë po përgatit këtë herë për fansat e tij.

Genti po ashtu ka folur edhe lidhur me statusin aktual, pasi kohët e fundit është përfolur shumë për një lidhje dashurie.

Në linkun e mëposhtëm gjendet intervista e plotë e Gent Fatalit, ku mund të mësoni se çka tha ai. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO