Genoa 0-1 Milan, notat e lojtarëve – Lajmi.net
Genoa 0-1 Milan, notat e lojtarëve
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSerie ASport 20:58, 11 March 2018
​Milan ka shënuar fitore minimale 1:0 ndaj Genoas, por shumë të rëndësishme

Andre Silva ka shënuar golin e parë për Milanin në Serie A, të fitores 1:0 ndaj Genoas në sekondat e fundit.

Portugezi shënoi tetë sekonda pa përfunduar ndeshja, pas një harkimi nga spanjolli Suso.

Notat e lojtarëve për paraqitjen në këtë ndeshje i gjeni në fotografinë e mëposhtme.

np

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO