Gena e Mimoza Shkodra nisin xhirimet e klipit (FOTO)

Kohë më parë kanë publikuar një fotografi bashkë, kurse tani kanë treguar se po vijnë me një bashkëpunim, madje xhirimet e këngës së tyre kanë filluar

ShowBiz

19/04/2015 21:02

Bëhet fjalë për Mimoza Shkodrën dhe Genën, dy emra të njohur të skenës sonë, që i kanë bashkuar forcat për të sjell në publik një këngë bashkë.

Xhirimet e videoklipit kanë filluar, kështu tregon Mimoza përmes rrjeteve sociale, ndërsa karshi fotografive që ajo ka postuar gjatë xhirimeve, bëhet i ditur edhe titulli i këngës i cili do të jetë ´Pikë në oqean´. Lajmi.net