Gemma Atkinson shfaq fizikun bukur

Aktorja britaneze, Gemma Atkinson është duke i kushtuar mjaft kohë trupit të saj për ta mbajtur në formë sa më të mirë të mundshme.

ShowBiz

24/05/2014 17:11

Aktorja si duket ka vendosur që të dal për vrapim edhe gjatë ditëve të vikendit, pasi sipas saj një gjë e tillë është për mirë trupin.

Bjondja ishte parë në Republikën Dominikane më saktësisht në Punta Cana, gjatë ditës së premte.

Ajo kishte veshur një palë tuta të zeza sportive dhe një bluzë, duke treguar formën e saj fizike të mrekullueshme.