Gazetarja shndërrohet në tifoze, shkëlqen në tribuna

Dueli mes Sampdorias dhe Sudtirol në kuadër të Kupës së Italisë tërhoqi shumë vëmendjen e publikut vendas, jo vetëm për shkak të rezultatit, por për një tifoze në tribuna.  Elisa Mazzucchelli është një vajzë që nuk e fsheh dashurinë e saj për Sampdorian, shkruan “calciomercato”, përcjell Shqip.com. Ajo ishte aty për ta përkrahur ekipin e…

Sport

01/09/2023 13:00

Dueli mes Sampdorias dhe Sudtirol në kuadër të Kupës së Italisë tërhoqi shumë vëmendjen e publikut vendas, jo vetëm për shkak të rezultatit, por për një tifoze në tribuna. 

Elisa Mazzucchelli është një vajzë që nuk e fsheh dashurinë e saj për Sampdorian, shkruan “calciomercato”, përcjell Shqip.com.

Ajo ishte aty për ta përkrahur ekipin e saj të zemrës.

Elisa nuk është një vajzë e zakonshme, por një gazetare që ndjek më së shumti sportet motorike

Ndryshe, Sampdoria fitoi pas penalltive dhe kaloi në raundin tjetër.