Gazetari e pyet se a do të transferohet te Juventusi, Marcelo jep një përgjigjje shumë të dyshimtë!

20:05 | 14 Gusht 2018

Marcelo nuk e mohon transferimin te Juventusi.

Braziliani nuk ka pranuar të komentojë rreth kalimit te kampionët e Italisë.

Mirëpo, Marcelo nuk i ka thënë “jo” kësaj lëvizje, përcjellë “Lajmi.net”.

“Nuk dua të flas për këto gjëra tani. Jemi këtu për të luajtur një finale dhe nuk është koha për të diskutuar”, deklaroi Marcelo.

Thuhet se Ronaldo ka kërkuar transferimin e Marcelos te Juventusi. /Lajmi.net/