Gati të ribashkohet me Offset, Cardi B habit me ndryshimin në pamje – Lajmi.net
Gati të ribashkohet me Offset, Cardi B habit me ndryshimin në pamje
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 23:44, 2 February 2019
Foto: Getty Images
Cardi B kur është fjala për stilin e flokëve dhe zgjedhjet e modës nuk është përzier kurrë me turmën.

Cardi B njihet për zgjedhjet e guximshme që bën, shkruan DailyMail, transmeton lajmi.net.

Së fundi, rep-artistja është paraqitur në Instagram me flokë të purpurta. Reperja ka habitur të gjithë me këtë ndryshim dh u shfaq me plotë elegancë.

Cardi B dhe bashkëshorti i saj Offset janë ribashkuar pas një kohe të ndarë, për shkak të mashtrimit që solli gati në përfundimin e martesës së tyre.

Këtë herë, dyshja tentojnë që ta mbajnë lidhjen larg syrit të publikut, pasi Cardi konsideron që marrëdhënia dhe martesa e saj është gjë shumë personale.

Cardi dhe Offset filluan lidhjen në shkurt 2017, dhe u martuan në shtator 2017. Ata kanë bashkë një vajzë Culture, gjashtë muajsh.

Kurse, Offset ka tre fëmijë të tjerë nga marrëdhëniet e mëparshme. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO