Gashi nuk duron më, publikon fragmente të duetit me Ledri Vulën

Reperi Gashi dhe Ledri Vula po vijnë bashkë në një duet.

ShowBiz

05/12/2018 08:32

Gashi, reperi shqiptar i njohur në botë do të sjell shumë shpejtë një projekt muzikor së bashku me Ledri Vulën, shkruan lajmi.net.

“That’s mine”, titullohet kënga dhe pritet të jetë para publikut më 20 dhjetor të këtij viti.

Kjo u bë  e ditur nga vetë Gashi i cili në llogarinë e tij në Instagram ka publikuar fragmente të këngës së re./Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/Bq7snuOFXki/?utm_source=ig_embed