Gashi më i mirë se yjet e LA Galaxy (VIDEO)

Shkëlzen Gashi ka luajtur për 84 minuta në fitoren 1:0 të Colorado Rapids ndaj LA Galaxy.

Sport

13/03/2016 08:39

Shkëlzen Gashi e ka shijuar fitoren e parë me skuadrën e re Colorado Rapids në MLS.

Pas humbjes në xhiron e parë, Colorado e ka mposhtur LA Galaxyn 1:0, me një supergol nga Pappa në minutën e 95-të.

Gashi ishte në formacionin startues dhe luajti për 84 minuta.

http://www.dailymotion.com/video/x3xikw6_marco-pappa-95th-minute-winning-volley-vs-la-galaxy_sport