Të Infektuar: 3703

Të Shëruar: 1946

Të Vdekur: 79

Gashi i fiksuar pas tatuazheve, bën edhe një tjetër

15:29 | 20 Gusht 2019

Gashi ka realizuar edhe një tatuazh të ri.

Gashi është reper shqiptar që po gëzon karrierë ndërkombëtare, shkruan lajmi.net.

Reperi njihet si i fiksuar pas tatuazheve dhe posedon disa të tilla të pjesë të ndryshme të trupit, madje po shton çdo herë tjera.

Së fundi, ai ka publikuar një vidoe në Instagram, ku u shfaq gjatë procesit të realizimit të një tatuazhi të ri.

Në pjesën e kraharorit, Gashi ka gdhendur fjalët “She don’t like”.

Për ndryshe, Gashi ka qenë për vizitë në Kosovë në fillim të këtij muaji, ku edhe këndoi në festivalin “Sunny Hill”. /Lajmi.net/