Gashi, a humbet kjo? (VIDEO)

Shkëlzen Gashi e pati rastin më të mirë që ta barazonte rezultatin, por gjuajtjen e tij nga afërsia e ndali portieri Sommer.

Sport

11/06/2016 17:06

Sulmuesi i Shqipërisë, Shkëlzen Gashi, e humbi një rast të qindpërqindtë ndaj Zvicrës.

Kështu, kuqezinjtë pësuan humbje nga helvetikët 1:0, në xhiron e parë të Evropianit.

http://www.dailymotion.com/video/x4ftz74_shkelzen-gashi-great-chance-in-the-match-albania-0-1-switzerland-11-06-2016_sport

Parashikoni ndeshjet e EURO 2016 dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy Note 4.