Garner ju fton për darkë

Garner ka bërë publike disa fotografi gjatë përgatitjes së darkës. Sidoqoftë, gjëja kryesore që ishte në qendër të vëmendjes te këto fotografi, ishte veshja e bukuroshes bjonde. 23 vjeçarja kishte një dukje perfekte, pasi kishte të veshur një bluzë të thjeshtë me ngjyrë të zezë, dhe pantallona shumë të shkurtëra, të cilat i nxirrnin në…

ShowBiz

05/03/2014 21:08

Garner ka bërë publike disa fotografi gjatë përgatitjes së darkës. Sidoqoftë, gjëja kryesore që ishte në qendër të vëmendjes te këto fotografi, ishte veshja e bukuroshes bjonde.

23 vjeçarja kishte një dukje perfekte, pasi kishte të veshur një bluzë të thjeshtë me ngjyrë të zezë, dhe pantallona shumë të shkurtëra, të cilat i nxirrnin në pah këmbët e saj të bukura.

Garner njihet për gjëra të tilla, pasi edhe në të kaluarën është paraqitur para fansave në mënyrë shumë tërheqëse dhe mbi të gjitha çdo herë unike.

“Unë sinqerisht kam ngrënë këto gjëra për shumë ditë me radhë, gjatë javëve të fundit. Ata janë shumë të shëndetshëm dhe të shijshëm”, kishte thënë bukuroshja pas fotografive të shpërndara.