Garë interesante nga FFK – Lajmi.net
Garë interesante nga FFK
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 18:47, 21 March 2018
5 më të mirët do të fitojnë pako biletash për ndeshjen e futbollit U21 ndërmjet Kosovës dhe Gjermanisë më datën 27 mars në Mitrovicë dhe çmime të tjera interesante!

Federata e Futbollit e Kosovës dhe Ambasada Gjermane në Prishtinë ftojnë të gjitha vajzat dhe të gjithë djemtë në Kosovë, deri në moshën 14 vjeçare, të na dërgojnë truqet e tyre më të mira në futboll.

5 më të mirët do të fitojnë pako biletash për ndeshjen e futbollit U21 ndërmjet Kosovës dhe Gjermanisë më datën 27 mars në Mitrovicë dhe çmime të tjera interesante!

Videot tuaja ju lutem i dërgoni në [email protected]

Deri të premten, më 23 mars në orën 16:00.

Për më shumë informata dhe për rregullat e konkurrencës ju lutemi lexoni shpalljen e plotë.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO