Ganiu nuk ndalet me Lumbardhin, e sulmon secilin banor me radhë

Gani Gërmia u bë kryefjalë e prajmit të fundit, kjo si pasojë e debatit shumë të ashpër që pati me Lumbardhin dhe akuzën për shpifje për Bucin. Debatin me Lumbardhin po e vazhdon edhe pas prajmit, shkruan lajmi.net Lumbardhi nuk është caku i tij i vetëm, ai gjatë tërë kohës po tenton të ketë debate…

ShowBiz

29/11/2023 14:05

Gani Gërmia u bë kryefjalë e prajmit të fundit, kjo si pasojë e debatit shumë të ashpër që pati me Lumbardhin dhe akuzën për shpifje për Bucin.

Debatin me Lumbardhin po e vazhdon edhe pas prajmit, shkruan lajmi.net

Lumbardhi nuk është caku i tij i vetëm, ai gjatë tërë kohës po tenton të ketë debate me të gjithë dhe po i ngacmon me radhë.

“Në çelësa të kerrit ju vjerri”, iu është drejtuar ai disa prej vajzave të shtëpisë së Big Brother Vip Kosova.

Këto ngacmime të Ganiut, Kaderi i ka konsideruar si dhunë psiqike dhe për këtë ka kërkuar ndihmë nga vëllai i madh.

Kaderi po i tërheq gjithnjë vëmendjën për sasinë e shumtë të alkoolit që ai po konsumon brenda shtëpisë. /Lajmi.net/

YouTube player