Gani Gecit i jepet pushim nga burgu, e pret në shtëpi Stresin

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Gani Geci ishte dënuar me tre vjet e gjysmë burg për vrasjen e Ruzhdi Shaqiri. Por derisa ai po mban burgimin, nga organet e drejtësisë u vendos që të ketë edhe pushim të rregullt për të qëndruar në shtëpi. Gjatë këtij qëndrimi në shtëpi, Gani Geci ka shfrytëzuar momentin që…

Lajme

19/03/2023 18:21

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Gani Geci ishte dënuar me tre vjet e gjysmë burg për vrasjen e Ruzhdi Shaqiri.

Por derisa ai po mban burgimin, nga organet e drejtësisë u vendos që të ketë edhe pushim të rregullt për të qëndruar në shtëpi.

Gjatë këtij qëndrimi në shtëpi, Gani Geci ka shfrytëzuar momentin që të pres në shtëpinë e tij reperin Stresi, i cili së fundi ka fituar edhe çmimin e madh të “Big Brother VIP Kosova”.

Njoftimi për vizitën e Stresit tek familja Geci u bë përmes një publikimi në Facebook, transmeton lajmi.net.

Postimi i plotë:

Të dashur miq,

Sot babai im Gani Geci është në pushim të rregullt nga burgu në shtëpi  dhe me këtë datë kishte ditëlindjen axhi ynë Fadil Geci të cilit i urojmë  edhe 100 vite të lumtura.

Në këtë mbrëmje për ta vizituar Gani Gecin në kullën tonë në Drenicë erdhi fituesi i Big Brother VIP Kosova, Arkimed Lushaj -Stresi.

Faleminderit për vizitën!./Lajmi.net/