Të Infektuar: 67.906

Të Shëruar: 59.174

Të Vdekur: 1.587

‘Gafa’ e Lazios në mbrojtje, Bayern Munich kalon në epërsi

21:15 | 23 Shkurt 2021

Në ndeshjen mes Lazios dhe Bayern Munich e cila po zhvillohet tani (minuta e 15-të) ka ndodhur një gabim i pafalshëm nga mbrojtja e ekipit italian.

Robert Lewandowski e shfrytëzoi më së miri këtë gafë nga Lazio, duke i dhënë epërsinë klubit, shkruan lajmi.net.

Me këtë gol, polaku ka arritur shifrën e katër golave këtë sezon në Ligën e Kampionëve.

Në videon më poshtë mund të shihni edhe golin e shënuar:

/Lajmi.net/