Futbollisti shqiptar që po ‘çmend’ vajzat publikon foto nga vaska

Arlind Ajeti është futbollisti shqiptar që ka arritur t’i ‘çmend’ vajzat shqiptare.

ShowBiz

09/11/2017 17:57

Ai ka një fizik të mirë trupor dhe është i bukur, prandaj ka mbledhur shumë fanse afër vetes, shkruan lajmi.net

E sonte, Arlindi ka publikuar një fotografi në Instastory, me të cilën do ta ngacmojë imagjinatën e tyre.

Futbollisti shihet që ka pozuar nga vaska, vetëm në pjesën e lartë të trupit.

Po ashtu, shumë qesharake është pjesa e ‘flokëve’ të reja që ka formuar nga shkuma e shamponit, pasi dihet që Arlindi është tullac./Lajmi.net/

23483253_2420873724804781_1502545833_o