Futbollisti shqiptar bën “çmenduri” në makinë, 290 km në orë dhe akullore (VIDEO)

Armando Vajushi ka postuar një foto në profilin e tij në Instagram. Shkodrani shfaqet në një autostradë të Italisë, ku po udhëton me mjetin e tij tip Audi.

Sport

22/11/2016 18:27

Ajo që bie në sy është shpejtësia e madhe që po lëviz, me 290 km në orë, por gjithashtu në dorë ai mban një akullore.

Kjo është një çmenduri nga sulmuesi shqiptar, pasi me të tillë shpejtësi është e vështirë të kontrollosh automjetin, dhe duke i shtuar edhe faktin që ai është i dëmtuar, çështja bëhet edhe më e komplikuar.

https://www.instagram.com/p/BNHOflLB3NE/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6