Futbollisti i Milanit dhe gruaja e tij, shokojnë rrjetet sociale me këto foto

Kevin Prince Boateng dhe gruaja e tij, Melissa Satta janë gjithnjë në qendër të vëmendjes të mediave italiane.

Sport

29/01/2016 10:01

Kevin Prince Boateng është rikthyer në Milan.

Por, më tepër se transferimi në San Siro, në qendër të vëmendjes të mediave italiane, vazhdon të jetë gruaja e tij, bukuroshja, Melissa Satta, përcjell “Lajmi.net”.

Këto janë disa fotografi që kanë qarkulluar shumë në rrjetet sociale ku çifti shihet duke shijuar plazhin.