Futbollistët e Kombëtares dje kanë bërë diçka të jashtëzakonshme (VIDEO)

Dita e djeshme ka qenë mjaft pozitive për 3 lojtarët e kombëtares kuqezi që jo vetëm kanë luajtur titullar, por edhe kanë shënuar.

Sport

04/12/2016 11:19

Jahmir Hyka, Armando Sadiku dhe Endri Çekiçi kanë qenë tre lojtarët e kombëtares që mbrëmjen e djeshme kanë shënuar, duke marrë dhe vlerësimet maksimale për lojën e zhvilluar.

De Biasi duhet të rrijë i qetë për takimin e radhës ndaj Italisë, pasi forma e lojtarëve të kombëtares është në nivele të mira, të paktën te disa prej tyre.


Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6