Të Infektuar: 2991

Të Shëruar: 1644

Të Vdekur: 54

Fustani i hapur gati sa nuk i zbulon gjithçka Ledina Çelos

17:24 | 16 Tetor 2019

Ledina Çelo ka pozuar me fustan të hapur.

Këngëtarja e njohur, Ledina Çelo, vazhdon të ju bëjë konkurrencë modeleve e kolegeve këngëtare, shkruan lajmi.net.

Këtë fakt po e dëshmon çdo ditë e më shumë me fotot të cilat po i publikon nëpër rrjete sociale.

Njësoj edhe së fundmi ku tregon këmbët në fustanin e hapur i cili gati sa nuk i ka zbuluar akoma më shumë.

Ajo ka marrë pozë me ngjyrat e vjeshtës dhe si duket nuk e ka fare ftohtë./Lajmi.net/

View this post on Instagram

🍂

A post shared by Ledina Celo (@ledinacelo) on