Fustanet u zbulojnë shumë motrave Kardashian, ndjekësit në ‘hall’

20:25 | 21 Maj 2019

Motrat Kardashian vijnë joshëse në imazhin e përbashkët.

Motrat Kardashian janë ndër femrat më të komentuara në botën e shoubizit, për shumë arsye, shkruan lajmi.net.

Linjat trupore, pozat provokative dhe suksesi në biznes janë tri arsyet kryesore se përse emrat e tyre i hasim shpesh nëpër mediat e huaja dhe jo vetë.

Së fundmi Kim e ka postuar një foto të re nk Instagram ku së bashku me motrën e saj Kendall kanë tërhequr vëmendje.

“Motra ime është aq e bukur”, ka shkruar Kim pranë fotos tek e cila reagimet nuk kanë munguar. Në foton e postuar ato janë treguar këmbët seksi, madje fustanet super të hapur u kanë zbuluar edhe pak nga pjesa intime./Lajmi.net/