Fushë-Kosova takohet me Prishtinën në ndeshjen e fundit të xhiros së tetë në Superligë

Ndeshja midis Fushë-Kosovës dhe Prishtinës mbyll sot xhiron e tetë të Superliges së Kosovës në Futboll. Në këtë takim të dy skuadrat hyjnë pas një serie jo të mirë të rezultateve, sidomos Fushë Kosova që është më tutje ka vetëm një pikë, me pesë humbje dhe një barazim. Në anën tjetër Prishtina ka mbledhur 10…

Sport

02/10/2023 08:40

Ndeshja midis Fushë-Kosovës dhe Prishtinës mbyll sot xhiron e tetë të Superliges së Kosovës në Futboll.

Në këtë takim të dy skuadrat hyjnë pas një serie jo të mirë të rezultateve, sidomos Fushë Kosova që është më tutje ka vetëm një pikë, me pesë humbje dhe një barazim.

Në anën tjetër Prishtina ka mbledhur 10 pikë, por në pesë ndeshjet e fundit ka regjistruar vetëm një fitore, kundrejt një humbjeje dhe tri barazimeve.

Ndeshja do të zhvillohet me fillim nga ora 15:00./Lajmi.net/