Fusha nuk prodhoi asgjë, të gjithë vëmendjen e mori tifozja seksi në tribunë

Ndeshja mes Danimarkës dhe Francës nuk prodhoi gola, dhe shumë pak raste në fushën e lojës. Ajo u mbyll baras, 0:0. Por, ajo që ra në sy ishin tifozet seksi në tribunat e stadiumit “Luzhniki Arena” në Moskë.

Sport

26/06/2018 18:28

Ndeshja mes Danimarkës dhe Francës nuk prodhoi gola, dhe shumë pak raste në fushën e lojës.

Ajo u mbyll baras, 0:0.

Por, ajo që ra në sy ishin tifozet seksi në tribunat e stadiumit “Luzhniki Arena” në Moskë.

36307603_922190087984357_6119024882815598592_n