Rrjetet Sociale – Lajmi.net

Aktuale

Ja si po reagojnë myslimanët nga e gjithë bota për sulmet në Paris, të kryera në emër të Islamit

Myslimanë nga e gjithë bota kanë përhapur një trend në rrjete sociale, për t’i dënuar sulmet në Paris, në mënyrë që të tregojnë solidaritet me Francën dhe se Islami është religjion i paqes....

15 November, 2015 Lexo më shumë

Vajza që po mahnitë rrjetet sociale me këndimin e këngës “Hello” të Adele (Video)

Jahni Raz, një vajzë izraelite, përveç se është shumë e bukur ajo ka edhe një zë të mahnitshëm....

12 November, 2015 Lexo më shumë

Njihuni me “shefat e shefave” në Facebook (Foto)

Ne të gjithë e dijmë për CEO-n Facebookut, Mark Zuckerbergun dhe leitnantin e tij kryesor, Sheryl Sandberg....

12 November, 2015 Lexo më shumë

Xhelozia shqiptare: Fshije burrin tim nga shokët e Facebook-ut (Foto)

Një grua, identiteti i së cilës është ruajtur anonim, i është drejtuar një tjetër gruaje me një kërkesë që më tepër ngjason me një urdhër: Ma hiq burrin nga Facebook!...

11 November, 2015 Lexo më shumë

Belgjika do të gjobisë me 270 mijë dollarë në ditë Facebook-un nëse ‘spiunon’ përdoruesit

Një gjykatë belge lëshoi një ultimatum Facebook-ut të hënën për të ndaluar ndjekjen e përdoruesve të cilët nuk kanë hyrë në rrjetin social brenda 48 orëve, ose do të paguajë një gjobë prej 270 mijë dollarësh në ditë nëse shkel urdhrin....

10 November, 2015 Lexo më shumë

Njihuni me vajzën më seksi në Instagram, e cila fiton shumë nga fotot që bën (Foto)

E famshmja e Instagramit, Gabby Epstein ka rreth 900,000 ndjekës....

7 November, 2015 Lexo më shumë

Këto janë pesë fotografitë më të pëlqyera në Instagram (Foto)

Shikoni cilët të famshëm 'sundojnë' Instagramin....

6 October, 2015 Lexo më shumë

Kur prindërit i bëjnë fëmijët të provojnë filterët e frikshëm të Snapchat (Video)

Një video e cila shfaqë atë se si prindërit i kanë përdorur filterët e frikshëm të Snapchat për t’i frikësuar fëmijët është bërë hit në mediat sociale – me prindërit të cilët u kritikuan shumë nga komentuesit e videos....

1 October, 2015 Lexo më shumë

Një mashkull rikrijon selfien e zhveshur të Kimit shtatzënë (Foto)

Në një fenomen që është bërë viral në Instagram, një njeri ka postuar fotografinë e rikrijuar nga vetë ai, në pozën e shtatzënes së zhveshur Kim Kardashian....

30 September, 2015 Lexo më shumë

Fillojnë shakatë me vezët e opozitës në rrjetet sociale (Foto)

Nuk kanë munguar reagimet në rrjetet sociale për vezët e hedhura në kuvend nga opozita....

22 September, 2015 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO